Zavolejte nám (+420) 608 200 336Příběh zaměstnance

Příběh zaměstnance

Stěžejní a nezastupitelnou roli při plánování našich realizací interiérové zeleně hraje pozice koordinátorky nákupu rostlin.

Míša vplula do vod komunikace s dodavateli rostlin a obalů, logistiky dopravy a řešení případných reklamací při nedodržení kvality velice rychle. Její pozice je kromě toho zodpovědná také za správné načasování dodávek s ohledem na termíny realizací, fyzickou kontrolu stavu dodávky na skladových prostorech a rozdělení zboží na jednotlivé projekty. Pravidelně je nutné spravovat interní elektronický katalog rostlin, obalů a všech komponentů k zeleným stěnám

Většina našich dodavatelů pochází z Nizozemí, kam se často jezdí i na různé veletrhy a worshopy.

Míša k nám přišla po mateřské dovolené ze softwarové společnosti, kde soulad s produktem nebyl tím hlavním. „Je pro mě velice podstatné ztotožnění se s produktem, se kterým pracuji a tím jsou pro mě květiny a zeleň jako taková stoprocentně“. Vzhledem k tomu, že na ni doma čekají jeden malý rošťák a o malinko starší slečna, využila Míša možnosti zkráceného pracovní úvazku, které Jungle Interiors pro ženy nabízí. Pokud ji zbyde chvíle času, s jistotou ji najdeme u floristek při tvorbě aranží. Veškerá kreativní a tvůrčí činnost je to, co ji naplňuje a dobíjí energii. Míša je s námi už více jak půl roku a tímto jí moc děkujeme za její pracovní nasazení a pozitivní přístup.