Zavolejte nám (+420) 608 200 336Zelená řešení pro bezpečnější prostředí

Zelená řešení pro bezpečnější prostředí

Přinášíme vám chytré a efektivní řešení. 
 

Mechové mobilní paravany

Mech je možný použít v interiéru kdekoliv, bez ohledu na světlo. Velmi dobře pohlcuje zvukové vlny a má tak výborné akustické vlastnosti. Motiv obrazu je kombinací plochého a kopečkového mechu, na přání doplněného přírodními artefakty, jako jsou kapradiny, dřeviny apod.
Mech je stabilizovaný a nevyžaduje žádnou údržbu. Trvanlivost je až 10 let, s cenou od 12 900 Kč.


Zelené mobilní paravany

Přináší skvělou možnost umístit větší množství rostlin s malým nárokem na podlahovou plochu. Tím pomáhají znásobit jejich benefity. Vnesou tak do prostor bujnou zeleň, která pomáhá čistit, zvlhčovat a okysličovat vzduch. Jsou použity hydroponicky pěstované rostliny. Cena od 29 900 Kč.

Stěny nabízíme v různých rozměrech, lze je z jedné strany opatřit magnetickou whiteboard fólií. Jsou opatřeny kolečky.


Solitérní rostliny

Navrhneme rostliny k vytvoření živé zástěny s ohledem na světelné podmínky. Vybírat můžete ze dvou typů květníků v barvě bílé, stříbrné, červené a antracitové. Aby vám rostliny dobře prosperovaly, zajistíme jejich pravidelnou údržbu, nebo Vás odborně proškolíme. Cena od 6 900 Kč.


Vybírejte z našich řešení a zajistěte vašim zaměstnancům na pracovišti pocit bezpečí. Pro detailnější cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat e-mailem obchod@jungleinteriors.cz nebo telefonicky 608 200 196.

Komentáře

CAPTCHA